Sponsorzy:
Kadra
Terminarz
Tabela
1. Unia Solec Kujawski74
2. Kujawianka Izbica Kujawska73
3. Pogoń Mogilno66
4. Lech Rypin63
5. Start Warlubie60
6. Chełminianka Chełmno58
7. Orlęta Aleksandrów Kujawski58
8. Cuiavia Inowrocław55
9. Legia Chełmża53
10. Sparta Brodnica50
11. Wisła Nowe49
12. Naprzód Jabłonowo Pomorskie46
13. Unia Janikowo45
14. Notecianka Pakość35
15. Łokietek Brześć Kujawski33
16. Gopło Kruszwica24
17. Piast Złotniki Kujawskie17
18. Sadownik Waganiec6
Oni powalczą o awans:


     Udana runda jesienna seniorów rypińskiego Lecha zaostrzyła apetyty piłkarzy oraz kibiców na awans do rozgrywek trzeciej ligi. Batalia o nią rozpocznie się już dziś. Za kilka godzin Lechitów czeka niezwykle istoty w tym kontekście mecz z liderem ligowej tabeli i na dziś głównym faworytem rozgrywek – Spartą Brodnica.

 

Zanim o godzinie 15.00 zawodnicy wybiegną na murawę Stadionu Miejskiego tym kibicom, którzy nie mieli okazji uczestniczyć we wczorajszej prezentacji przedstawiamy pełną kadrę zespołu Lecha na rundę rewanżową sezonu 2013/2014.

 

Bramkarze:

 

Jakub Rutkowski, Mateusz Ambrochowicz, Krystian Szabat

 

Obrońcy :

 

Waldemar Jachowski, Piotr Buchalski (kapitan zespołu), Błażej Dąbrowski, Marcin Baranowski, Maciej Ardanowski, Mariusz Listkowski

 

Pomocnicy: Paweł Lewandowski, Martyn Trędewicz, Radosław Gajkowski, Radosław Fodrowski, Szymon Makowski, Andrzej Rutkowski, Patryk Ruciński, Radosław Rybka, Michał Kacperek, Hubert Celebucki

 

Napastnicy:

 

Artur Kaczyński, Szymon Moszczyński

 

Trener:  Maciej Grzybowski

 

Masażysta: Sylwester Ziontkowski

 

Kierownik drużyny: Artur Zawodniak

 

Przybyli :

 

Mateusz Ambrochowicz (Kasztelan Sierpc) - bramkarz

Waldemar Jachowski (Sokół Radomin) - obrońca

Szymon Makowski (Włocłavia Włocławek) - pomocnik

Andrzej Rutkowski – pomocnik - powrót do drużyny

Mariusz Listkowski, Maciej Ardanowski, Hubert Celebucki, Krystian Szabat, Michal Kacperek - włączeni do drużyny z zespołu juniorów

 

Odeszli :

 

Mariusz Śnieć, Piotr Paczkowski, Adrian Bieńkowski (Sparta Brodnica)

Krystian Pomorski (MKS Kutno)

Mariusz Rutkowski – (wypożyczenie do Promienia Kowalewo Pomorskie

Kamil Stachewicz – (wypożyczenie do Sokoła Radomin)

 

 

 

 

Inne newsy: