Sponsorzy:
Kadra
Terminarz
Tabela
1. Pogoń Mogilno14
2. Orlęta Aleksandrów Kujawski13
3. Unia Janikowo13
4. Lech Rypin11
5. Sparta Brodnica11
6. Notecianka Pakość11
7. Legia Chełmża10
8. BKS Bydgoszcz9
9. Kujawianka Izbica Kujawska8
10. Unia Gniewkowo8
11. Pomorzanin Toruń8
12. Cuiavia Inowrocław7
13. Chełminianka Chełmno6
14. Polonia Bydgoszcz6
15. Kujawiak Kowal5
16. Włocłavia Włocławek4
17. Unia Solec Kujawski1
18. Wisła Nowe0
Akademia Młodych Orłów - informacje z klubu:


Na zaproszenie Prezesa Rypińskiego Klubu Sportowego „ LECH” Bartosza Sobierajskiego w związku z rozpoczynającymi się działaniami w ramach nowego projektu PZPN - Mobilnej Akademii Młodych Orłów , którym celem jest podnoszenie kwalifikacji w zakresie treningu dla dzieci i młodzieży oraz monitoring wyróżniających się zawodników w danym powiecie, do naszego Miasta Rypin na obiekty Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 przy ul. Sportowej 24, przybyli trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów działającej pod patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Celem wizyty była obserwacja chłopców zrzeszonych w piłkarskich klubach naszego powiatu. Trenerzy Mariusz Modracki i Krzysztof Jabłoński przeprowadzili treningi z zawodnikami z rocznika 2009-2008 U 11 i 2007-2006 U 13 naszego powiatu.

 


Lista zawodników wyselekcjonowana przez trenerów klubowych U13:

 
1. Jakub Listkowski - 2006 LECH RYPIN
2. Konrad Kopczyński - 2006 LECH RYPIN
3. Igor Laskowski - 2006 LECH RYPIN
4. Przemysław Wojciechowski - 2006 LECH RYPIN
5.Oliwier Mazurkiewicz - 2006 LECH RYPIN
6. Dawid Wysocki - 2007 LECH RYPIN
7. Marcel Łapkiewicz - 2006 LECH RYPIN
8. Sebastian Kamiński - 2007 LECH RYPIN
9. Szymon Graczyk - 2007 SKRWA SKRWILNO
10. Tymoteusz Kosobudzki - 2007 SKRWA SKRWILNO
11. Rafał Paliński2006 - SKRWA SKRWILNO
12. Dominik Bukowski - 2006 SKRWA SKRWILNO
13. Paweł Cichocki - 2007 SKRWA SKRWILNO
14. Julian Naworski - 2007 GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA „PASJA”
15. Bartosz Gorczycki - 2007 GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA „PASJA”
16. Miłosz Więckowski - 2006 GMINNA AKADEMIA PIŁKARSKA „PASJA”


U 11


1. BARTOSZ WYSOCKI 2008 LECH RYPIN
2. MACIEJ RUTKOWSKI 2008 LECH RYPIN
3. MARCEL BUDZICH 2009 LECH RYPIN
4. OLIVIER MARKUSZEWSKI 2008 LECH RYPIN
5. IGOR KALINOWSKI 2008 LECH RYPIN
6. ŁUKASZ LISZEWSKI 2008 LECH RYPIN
7. WIKTOR ROMANOWSKI 2008 LECH RYPIN
8. JAKUB PAWŁOWSKI 2008 LECH RYPIN
9. ALEKSANDER KOLBUS 2008 LECH RYPIN
10. SZYMON JASIŃSKI 2008 LECH RYPIN
11. MATEUSZ GURTATOWSKI 2008 LECH RYPIN
12. DAMIAN POCZWARDOWSKI 2008 SKRWA SKRWILNO
13. JAKUB SADOWSKI 2008 SKRWA SKRWILNO
14. BARTŁOMIEJ KLONOWSKI 2008 SKRWA SKRWILNO
15. SEBASTIAN KOS 2008 SKRWA SKRWILNO
16. ADAM KORDYZON 2008 SKRWA SKRWILNO

Czekamy na powołania chłopców do kadry  AKADEMII MŁODYCH ORŁÓW.

Inne newsy: