Kuczer (84)

Kaczmarek (58)

Piorowski (54 (84))

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

94 min - koniec meczu w Rypinie, spotkanie kończy się bezbramkowym remisem

92 min - uderzenie Kaczmarka zza szesnastki obok słupka

91 min - przy linii autowej faulowany Adamiec, rzut wolny dla Lecha

90 min - do regulaminowego czasu gry arbiter glówny dolicza 4 minuty

84 min - Ziemniak uderza głową nad bramką, ostatnia zmiana w zespole gości Kuczer za Piotrowskiego

83 min - trzecia zmiana w zespole z Głogowa, w miejsce Szczepaniaka - Filbier

79 min - uderza Szczepaniak, ale zbyt lekko i piłkę łapie Szymański

74 min - błąd Pakosza w porę naprawia Szymański

72 min - uderzenie Piotrowskiego zbyt słabe, kontra Lecha - Grube do Fredyka, strzał skrzydłowego minimalnie mija bramkę Budnika

66 min - Adamiec w miejsce Bojasa

63 min - kolejna żółta kartka w zespole gości, tym razem Ulatowski

62 min - Piotrowski ukarany żółtym kartonikiem

58 min - druga zmiana w Chrobrym, Hałambiec opuścił plac gry, zastąpił go Kaczmarek

56 min - Piotrowski uderza nad bramką

54 min - pierwsza zmiana w zespole gości - Piotrowski za Machaja

53 min - Ulatowski z dystansu bardzo niecelnie

52 min - wślizgiem uderza Tabaczyński, minimalnie obok słupka

50 min - żółtą kartką za starcie z Filipiakem został ukarany Machaj

49 min - Filipiak zmuszony do opuszczenia boiska, w jego miejsce pojawi się Michalak

48 min - Filipiak ucierpiał w starciu o górną piłke, konieczna jest pomoc lekarzy

46 min - zaczynamy drugą część spotkania

46 min - obie drużyny pojawiły się już na murawie, w zespole Lecha jedna zmiana Grube za Moszczyńskiego

45 min - w tym momencie arbiter główny zakończył pierwszą część spotkania

45 min - korner dla Lecha, piłka przechodzi przez pole karne, uderza Tabaczyński, jednak wysoko nad bramką

39 min - kontra Lecha, Wrzesiński pognał skrzydłem, dograł w pole karne do Tabaczyńskiego, jednak ten strzelił w sam środek bramki

38 min - ładna indywidualna akcja Szczepaniaka, związał dwóch defensorów Lecha, ale jego strzał na rożny wybił Szymański

37 min - uderzenie Sedziaka z 18 metrów nad bramką Szymańskiego

33 min - Odrzywolski ukarany żółtym kartonikiem

32 min - uderzenie Bukraby zablokowane przez Lewandowskiego

31 min - Filipiak podłączył się do akcji ofensywnej i został sfaulowany, centra z wolnego Fredyka, pewnie wyłapuje Budnik

30 min - Fredyk centruje na głowę Bojasa, jednak nasz snajper minimalnie chybił

29 min - próba kombinacyjnej akcji Lechitów, piłka ostatecznie odskakuje Fredykowi i łapie ją bramkarz przyjezdnych

28 min - na boisku nic ciekawego się nie dzieje, gra toczy się w środku pola

23 min - Bytovia po 19 minutach przegrywa w Katowicach z Rozwojem

22 min - goście dłużej utrzymują sie przy piłce, próba ataku pozycyjnego

19 min - Machaj centruje, piłkę odbija Ragaman, kolejny róg dla gościa z którego nic nie wynikło

16 min - strzał Szczepaniaka z 20 metrów pewnie wyłapuje Szymański

15 min - Atanacković do Fredyka, strzał naszego skrzydłowego minimalnie mija bramkę Budnika

14 min - strzelał Wan z dystansu, jednak nad bramką

13 min - kontra Lecha, Wrzesiński do Tabaczyńskiego, naszemu napastnikowi odskakuje futbolówka i fauluje obrońcę z Głogowa, za to przewinienie obejrzał żółtą kartkę

13 min - Szczepaniak do Wana, strzela ten drugi, nasz golkiper wybija futbolówkę na korner

12 min - centra Bukraby, wyłapuje Szymański

8 min - podanie Filipiaka do Tabaczyńskiego, nasz napastnik zatrzymany przez obrońcę Chrobrego

7 min - faulowany Bojas, próba pozycyjnego ataku rypinian, centruje Lewandowski na głowę Bojasa, ten strzela nad bramką

3 min - strata Wrzesińskiego, próba akcji gości, piłkę łapie Szymański

2 min - spokojna gra w środku pola, podopieczni Suchomskiego w posiadaniu piłki

1 min - początek meczu w Rypinie, rozpoczynają Lechici

Przywitanie kapitanów zespołów, Mariusza Ragamana oraz Grzegorza Wana

Obie drużyny wychodza na płytę stadionu w asyście sędziów, Lech zagra dziś na niebiesko, zaś goście wystąpią w pomarańczowych strojach

Witam Państwa bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Rypinie. Dziś pogoda powinna sprzyjać piłkarzom, jest słonecznie i na niebie nie ma przesłanek ku deszczowej aurze. Piłkarze obu drużyn znajdują się obecnie na rozgrzewce, niebawem udadzą się do szatni. Arbitrem głównym będzie dziś pan Tomasz Białek z Zielonej Góry.