Lewandowski (65)

Moszczyński (65)

Tabaczyński (65)

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90+2 min - koniec spotkania w Polkowicach, rypinianie rozpoczynają sezon od zwycięstwa !!!

90 min - bardzo nerwowa końcówka meczu, Lech walczy o wywiezienie kompletu oczek, rozpoczął się doliczony czas gry, arbiter przedłużył spotkanie o 2 minuty

83 min - w Polkowicach wynik bez zmian, Lechici o krok od sprawienia niespodzianki i od historycznego zwycięstwa w II lidze

71 min - Wrzesiński zagrywa wsteczną piłkę do Tabaczyńskiego, nasz napastnik uderza nad bramką Primela

67 min - GOOOL !!! Lech ponownie na prowadzeniu, prostopadłe podanie Atanackovicia do Wrzesińskiego, który wyprowadza nasz zespół na prowadzenie

65 min - trener Suchomski szykuje potrójną zmianę w Lechu, boisko opuszczają Adamiec, Fredyk i Bojas, ich miejsce zajmują Moszczyński, Lewandowski oraz Tabaczyński

55 min - crossowe podanie Bojasa do Fredyka, nasz pomocnik wpada w pole karne, oddaje strzał, jednak minimalnie obok słupka

49 min - dwójkowa akcja Adamiec - Atanackovic, ten drugi lobuje bramkarza, ale robi to troche za mocno

48 min - gospodarze doprowadzają do wyrównania, strzelcem gola Skrzypczak

46 min - rozpoczynamy drugą część meczu

45 min - przerwa w Polkowicach. Pierwsze dwadzieścia minut należało do gospodarzy, którzy stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje. Kolejne minuty to juz przewaga Lecha udokumentowana golem Adamca. Rypinianie po bramce poszli za ciosem i stwarzali sobie okazje do podwyższenia wyniku.

37 min - rzut rożny dla Lecha, Buchalski główkuje nad bramką

34 min - groźny strzał Adamca, futbolówka minimalnie mija bramkę

28 min - ponownie centra Fredyka, uderza Bojas z 10 metrów wprost w bramkarza

25 min - GOOOL !!! dośrodkowanie Fredyka, najwyżej do piłki wyskakuje Adamiec i głową zdobywa gola, Lech prowadzi w Polkowicach

20 min - lekka przewaga polkowiczan, ale i Lechici mieli swoje okazje do zdobycia gola

17 min - kapitalna interwencja naszego bramkarza po strzale Kusowskiego

15 min - Szymański źle obliczył lot piłki, nie wykorzystali tego gospodarze

13 min - kontra Lecha, Wrzesiński urywa się obrońcom, jednak przegrywa pojedynek z golkiperem z Polkowic

7 min - Ragaman z głowy minimalnie obok bramki

5 min - pierwsi groźną sytuację stworzyli gospodarze, jednak Filipiak wybija piłkę na korner

0 min - witam Państwa bardzo serdecznie w środowe popołudnie, zaczynamy mecz w Polkowicach