Wędzyński

Żbikowski

Popis (61)

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90 + 3 min - koniec meczu w Rypinie, Lech zwycięża 1-0

90 + 2 min - rajd Wrzesińskiego, jednak nasz pomocnik uderza zbyt lekko i Osiński łapie futbolówkę

90 min - arbiter techniczny dolicza 3 minuty

89 min - Michalak w miejsce Tabaczyńskiego

88 min - Marcin Wróbel ukarany żółtą kartką

86 min - kolejny korner dla Lecha

85 min - Elana zdobywa gola, ale ze spalonego

82 min - uderzenie Adamca zbyt lekkie, broni pewnie Osiński

78 min - uderzenie Lewandowskiego broni Winiecki

77 min - żółtą kartką upomniany Białek

74 min - Fredyk opuszcza boisko w jego miejsce Lewandowski

71 min - chwilę wcześniej uderzał Popis, ale nad poprzeczką

71 min - Adamiec w miejsce Bojasa

69 min - Grube do Fredyka, ale naszemu skrzydłowemu odskakuje piłka

68 min - szybka kontra rypinian, Fredyk do Tabaczyńskiego, ten do Wrzesińskiego ale zbyt lekko

67 min - Pakosz w miejsce Buchalskiego, pierwsza zmiana w Lechu

64 min - dośrodkowanie Dzienisa, strzał Suleja głową nad poprzeczką

62 min - chaotyczna gra z obu stron

61 min - Popis w miejsce Rasaka, druga zmiana w Elanie

59 min - dośrodkowanie Wrzesińskiego wyłapuje Osiński

52 min - Bojas w sytuacji sam na sam obok bramki

50 min - uderzenie Wrzesinskiego nad bramką

47 min - Wrzesiński zagrywał w pole karne, ale sytuację wyjaśnił defensor przyjezdnych

46 min - rozpoczynamy drugą część spotkania

46 min - w zespole gości nastapiła jedna zmiana w miejsce Młodzieniaka, Lewandowski

46 min - Elana i Lech są już na murawie, za kilka sekund start drugiej połowy

45 + 1 min - w tym momencie Marcin Liana zakończył pierwszą część spotkania, Lech prowadzi 1-0 po golu Tabaczyńskiego

45 min - sędzia dolicza sześćdziesiat sekund do pierwszej części

40 min - Lechici przechwycili piłkę w srodku pola, wrzucał Fredyk, uderzał Bojas niecelnie

39 min - Rasak z dystansu, jednak niecelnie

38 min - Ragaman prostopadle do Wrzesińskiego, piłkę przechwytuje bramkarz przyjezdnych

37 min - Atanackovic do Bojasa, nasz napastnik uderza, ale minimalnie niecelnie

36 min - centra Wrzesinskiego, przecina ją Osiński

34 min - szybka kontra Lecha, gola strzela Tabaczyński, jednak w momencie zagrania od Fredyka znajdował sie na spalonym

33 min - korner dla Elany

28 min - GOOOL !!! Tabaczyński ścina w pole karne i strzałem w długi róg pokonuje Osińskiego, asystę zanotował Bojas

27 min - Sulej z rzutu wolnego wprost w mur

26 min - żółtą kartką upomniany Atanackovic, pomocnik Elany upadł bardzo teatralnie

25 min - kolejny korner dla Lecha, uderzał Wrzesiński niecelnie

24 min - z rzutu wolnego Grube, stoper gości wybija piłkę na rożny

23 min - strzał Rasaka niecelny

23 min - centra Fredyka, do piłki nie doszedł Bojas

22 min - strzał Atanackovicia zablokowany

18 min - Sulej w sytuacji sam na sam trafia w słupek

17 min - strzał Grube nad bramką Osińskiego

17 min - Bojas faulowany, rzut wolne z narożnika szesnastki

14 min - po kornerze od bramki rozpocznie Elana

13 min - pierwszy korner dla Lecha, do piłki podchodzi Grube

10 min - żółta kartka dla Buchalskiego

9 min - z drugiej strony wrzutka Wrzesińskiego przecięta przez defensora przyjezdnych

9 min - pozycyjny atak gości zatrzymuje Buchalski

6 min - aut dla Elany na wysokości pola karnego

4 min - czysty wślizg Ragamana zatrzymuje akcję przyjezdnych

3 min - Bojas do Wrzesińskiego, uderzenie skrzydłowego niecelne

3 min - Lechici w posiadaniu piłki

0 min - zaczynamy

0 min - ekipy już gotowe do rozpoczęcia spotkania, nie pozostaje nic innego jak zaprosić do śledzenia relacji live

Obie jedenastki pojawiają się na płycie boiska, Elana Toruń na biało, Lech Rypin na żółto-niebiesko.

Dzień dobry, witam Państwa bardzo serdecznie w środowe popołudnie. Dziś w Rypinie dobre warunki do rozegrania spotkania. Przed meczem padał deszcz, więc murawa jest lekko zroszona, co powinno pozwolić na szybką, kombinacyjną grę. Obie jedenastki na płycie boiska prowadzą jeszcze rozgrzewkę. Do pierwszego gwizdka arbitra pozostało jeszcze 15 minut. Dzisiejsze zawody sędziować będą arbitrzy z Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u. Jako główny Marcina Liana. Na liniach pomagać mu będą Kamil Dojaś oraz Dariusz Drozd. Sędzią technicznym jest Rafał Podlewski.