Pawlak (52, żk)

Wejerowski

Poważny

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

94 min - sędzia kończy spotkanie i po dramatycznym meczu wygrywamy 3-2

92 min - czerwona kartka dla Bojaruńca i od tego momentu nasza drużyna zagra w 9

91 min - ładna akcja Lecha, z prawej strony dogrywa Błaszczyk, jednak piłka nie dochodzi do Bojasa

90 min - sędzia dolicza 4 minuty

86 min - strzał z dystansu Lipińskiego pewnie broni Winiecki

84 min - gol dla Lecha, po podaniu Grube strzałem w długi róg bramki popisuje się Damian Błaszczyk i mamy 3-2 dla naszych zawodników

82 min - kontra Lecha, Adamiec podaje do rozpędzonego na prawym skrzydle Bojaruńca, nasz obrońca pada w polu karnym, jednak sędzia nie dyktuje jedenastki

80 min - Grube z rzutu wolnego wprost w bramkarza

79 min - żółta kartka dla Pawlaka

78 min - rzut wolny dla Lecha, na 30 m. piłkę ustawił Adamiec, jednak futbolówka po jego strzale przelatuje nad bramką gości

75 min - żółta kartka dla Sebastiana Mordala

74 min - strzał z dystansu W. Gancarczyka minimalnie nad poprzeczką bramki Winieckiego

73 min - Lewandowski zajmuje miejsce Wrzesińskiego

72 min - po faulu Błaszczyka sędzia dyktuje rzut karny dla MKS-u, a bramkę strzela Michał Sikorski

70 min - żółtą kartką upomniany Adamiec

66 min - Błaszczyk za Tabaczyńskiego

65 min - rzut wolny dla Lecha, strzał Fredyka wprost w ręce bramkarza

63 min - żółta kartka dla Waldemara Gancarczyka za faul na Bojaruńcu

60 min - Adamiec w miejsce Atanackovica

60 min - strzał z z dystansu Lipińskiego obok bramki

52 min - zmiana gości: Daniel Pawlak za Jakuba Kalinowskiego

51 min - nieporozumienie obrońców Lecha wykorzystuje Paweł Łodyga i mamy już tylko 2-1

47 min - strzał Wrzesińskiego blokuje Kalinowski

Druga połowa rozpoczyna się z jedną zmianą u gości, w miejsce Kamila Mierzwy wchodzi Paweł Łodyga

Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Lecha 2-0.

45 min - sędzia dolicza minutę

45 min - kontra Lecha, jednak Wrzesiński zagrywa zbyt mocno do Bojasa

42 min - po indywidualnej akcji Wrzesiński decyduje się na strzał zza pola karnego, niestety piłka przelatuje nad bramką gości

40 min - W. Gancarczyk na spalonym

38 min - prawę stroną Tabaczyński, podanie do Bojasa, jednak niecelne

33 min - gra toczy się głównie w środku pola

30 min - żółta kartka za faul dla Fredyka

27 min - żółta kartka dla Winieckiego

26 min - druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Pakosza

25 min - zbyt lekki strzał z dystansu Fredyka

24 min - goście zagrywają prostopadłą piłkę do Lipińskiego, który wyprzedza Ragamana, jednak dobrze na przedpolu gra Winiecki

22 min - rzut rożny dla MKS-u

21 min - rzut wolny z narożnika boiska dla gości, piłkę wybijają nasi obrońcy, a na strzał decyduje się Lipiniski, jednak pewnie broni Winiecki

19 min - żółta kartka dla Pakosza

17 min - indywidualna akcja prawą stroną Wrzesińskiego, podanie w pole karne do Bojasa i strzał naszego napastnika w słupek

15 min - po błędzie bramkarza gości, piłkę przejmuje Paweł Tabaczyński i mamy już 2-0 dla Lecha

14 min - rzut rożny dla gości, piłkę wybija Filipiak

11 min - indywidualna akcja lewą stroną Jakuba Bojasa, który drybluje obrońców zespołu z Oławy i uderza z dystansu. Piłka ląduje na słupku, a pewnie do pustej bramki dobija Wrzesiński i mamy 1-0 dla Lecha !

8 min - strzał z dystansu Filipiaka obok bramki gości

7 min rzut wolny dla MKS-u po faulu Bojaruńca

2 min - rzut rożny dla MKS-u

Pierwsza udana interwencja Winieckiego po strzale z dystansu W Gancarczyka

Dziś jak zawsze na trybunach pojawili się kontuzjowani zawodnicy, aby wspierać swoich kolegów z drużyny. Są wśród nich: Żurowski, Moszczyński, Tarnowski, Gajkowski i Baranowski.