Michalak

Błaszczyk

Tabaczyński (46)

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90 + 4 min - koniec meczu, Lech wygrywa na trudnym terenie 1-0 po golu Bojasa z 30 minuty

90 + 3 min - Lewandowski do Moszczyńskiego, ten zagrywa do Wrzesińskiego, który znajduje sie w polu karnym, nasz skrzydłowy obraca sie z obrońca na plecach, ale strzela niecelnie

90 + 2 min - Lechici jak najdłużej utrzymują się teraz przy piłce zyskując tym samym cenne sekundy

90 min - arbiter dolicza 4 minuty

88 min - rzut wolny z 20 metrów, uderza Lis, odbija piłkę Szymański, ta trafia w poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny

87 min - Lech gra spokojnie w defensywie

85 min - strzelal Lewandowski z 20 metrów, jednak nad bramką

84 min - Rozwój przejąl inicjatywe, ale Lechici skutecznie odpierają ataki katowiczan

71 min - Lech ostatnie 20 minut będzie grał w osłabieniu, pierwsza żółta kartka dla Atanackovicia była zasluzona, o tyle z drugą żółtą możnaby polemizować, Lech gra w dziesiątkę

69 min - Tabaczyński zerwał się obrońca prawa stroną, zagrał do Bojasa ale ten uderzył niecelnie, Jakub opuszcza plac gry w jego miejsce Moszczyński

68 min - z rzutu wolnego uderzał Lis, trafił wprost w twarz Bojasa i nasz napastnik poprosił o zmiane jednak sędzia na nią nie pozwolił

65 min - koronkowa akcja Lechitów, piłka wędrowała jak po sznurku, ostateczni wrzucał futbolówkę Bojaruniec, uderzał Tabaczyński, a piłka minimalnie przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką

63 min - kolejna zmiana w naszym zespole, Lewandowski w miejsce Fredyka

61 min - uderzał Atanackovic zza pola karnego, broni Soliński, Filipiak zagrywa do Bojasa, ale nasz napastnik znajdował się na spalonym

57 min - gra nieco sie uspokoiła, dużo jest walki bark w bark, gra jest szarpana, lekka przewagę osiągnął Rozwój, jednak bije głową w mur

52 min - kolejna akcja Fredyka lewa stroną, tym razem jego wrzutka została zablokowana

47 min - rzut wolny dla Rozwoju, obrońcy zażegnują niebezpieczeństwo

46 min - od początku drugie połowy na boisku będziemy oglądali Pawła Tabaczyńskiego, który zastąpi Pawła Adamca

45 + 1 - koniec pierwszej części spotkania, Lech prowadzi 1-0 po golu Bojasa z 30 minuty

45 min - kontra Lecha, Wrzesiński prawą flanką, centra w pole karne, strzela Bojas broni golkiper gospodarzy, dobita Grube zblokowana

41 min - Adamiec pomknął środkiem pola, zagrywa do Wrzesińskiego, nasz skrzydłowy ładnie gubi obrońce, ale strzela wprost w bramkarza

40 min - po zdobyciu gola Lechici cofnęli sie do defensywy, teraz to piłkarze Rozwoju częściej są przy piłce

34 min - kopia sytuacji sprzed 120 sekund, ponownie zagrywał Fredyk w szesnastkę do Bojasa, naszego snajpera uprzedzil defensor, ale wybil piłkę zbyt lekko, ta trafiła pod nogi Atanackovicia, którego silny strzał minimalnie minął bramkę Solińskiego

30 min - GOOOL !!! zagranie Fredyka z lewej strony wzdłuż bramki do Bojasa, a nasz napastnik pewnym strzałem z bliska otwiera wynik spotkania

22 min - doskonala interwencja Ragamana, nasz stoper wybija futbolówkę na korner

17 min - rajd Zalewskiego lewą flanką, centra w pole karne do Wolnego, ale ten uderza obok słupka

16 min - groźnie uderza Grube z 30 metrów piąstkuje golkiper na rzut rożny z którego nic nie wynikło

12 min - prostopadła piłka Bojasa do Grube, strzał naszego pomocnika zablokowany

8 min - centra Fredyka z lewego skrzydła, jednak zbyt za wysoka dla Bojasa

7 min - faul Bojasa w narożniku boiska, dosrodkowanie z rzutu wolnego, jednak zawodnik gospodarzy główkuje nad bramką

6 min - Zalewski z głowy z 5 metrów, doskonała interwencje Szymańskiego

4 min - trwa zapoznanie się z boiskiem oraz z rywalem, troche nerwowej, szarpanej gry z obydwu stron

0 min - spotkanie w Katowicach rozpoczęte, zacząl Lech

Kibice w Rypinie z niecierpliwością czekają na wsytep swoich zawodników. Każdy zapewne zadaje sobie jedno pytanie:czy Lech wygra to spotkanie? Ale również na usta cisnie sie zapytanie o dyspozycję lechitów, jak zagrają po pechowym remisie z Gryfem. Przypomnijmy, że rypinianie przed tygodniem prowadząc 2-0 do 89 minuty z zespołem z Wejherowa zremisowali to spotkanie 2-2. Rozwój natomiast w minionej kolejce po dramatycznym meczu pokonał u siebie Chojniczankę 3-2. Katowiczanie gola na wagę zwycięstwa zdobyli w 90 minucie, a autorem trafienia był Damian Gacki, którego również i dziś zobaczymy na murawie.

Hallo, hallo, witam i zapraszam na relacje live z meczu pomiędzy Rozwojem Katowice a Lechem Rypin o mistrzostwo II ligi zachodniej. Do pierwszego gwizdka pozostało około 15 minut, dzisiejsze spotkanie jako główny poprowadzi Robert Marciniak z Krakowa. Arbiter, który od początku swojej kariery związany jest z rozgrywkami drugoligowymi, ale ma również na swoim koncie mecze w Młodej Ekstraklasie.