Skowron (64)

Malchanau

(69)

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90+4 min - spotkanie w Rypinie dobiegło końca, Lech Rypin zasłużenie i pewnie pokonuje Jarotę Jarocin 2-0 po golach Wrzesińskiego i Bojasa

92 min - ostatnia zmiana w Lechu, w miejsce Filipiaka wchodzi Błaszczyk

90 min - sędzia do regulaminowych 90 minut dolicza 240 sekund

87 min - koncowe minuty spotkania, Lechici kontroluja przebieg gry, szukając kolejnych bramek, Jarota powanie nie zagroziła naszej bramce w drugiej części meczu

85 min - kolejna okazja Lewandowskiego, broni golkiper przyjezdnych, za chwile ponownie Lewandowski, tym razem nad bramką

82 min - Bojaruniec ukarany żółtą kartką

80 min - zmiana w Jarocie, Nawrocki za Kamińskiego, Grube sam na sam z Dutkiewiczem, broni bramkarz, rzut rożny dla Lecha

80 min - centra Atanackovicia, główkuje Lewandowski w poprzeczkę, dobitka Wrzesińskiego nad bramką

77 min - potężnie z rzutu wolnego Grube, piłka minimalnie nad poprzeczką

76 min - w środku pola faulowany Atanackovic, potrzebna pomoc medyczna

71 min - Szymański łapie dośrodkowanie na raty, kolejna zmiana w Lechu, w miejsce Adamca - Żurowski

70 min - W lechu nastąpi kolejna zmiana Bojasa zastępuje Tabaczyński

69 min - zmiana w Jarocie, Cierniewski za Kupczyka

68 min - uderzenie Adamca broni golkiper gości

67 min - uderzał Grube z dystansu, ale obok bramki

65 min - doskonała okazja po wejściu Lewandowskiego, niestety trafia wprost w Dutkiewicza

64 min - po jednej zmianie w każdym zespole, w Lechu Lewandowski za Fredyka, w Jarocie Skowron za Oczkowskiego

60 min - pierwsza zmiana w zespole gości, przy drugim golu dla Lecha kontuzji doznał Brzostowski, zastępuje go Dutkiewicz

59 min - wrzutka Adamca w pole karne, uderza Bojas, ale zatrzymał go Brzostowski

55 min - GOOOL !!! szybka kontra Lecha, Adamiec urwał prawym skrzydłem, zacentrował w pole karne do Fredyka , ten zgrał do Bojasa, a nasz napastnik nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce

54 min - uderzał Wrzesiński, jednak wysoko nad bramką

51 min - Bojas sam na sam, broni Brzostowski

50 min - pierwsza okazja w drugiej połowie, strzał Fredyka mija bramkę

46 min - piłkarze Lecha i Jaroty wychodzą na murawę gotowi do rozpoczęcia drugej części meczu, obie ekipy rozpoczną bez zmian

45 + 1 min - pierwsza część spotkania dobiegła końca, Lech prowadzi 1-0 po golu zdobytym przez Wrzesińskiego w 40 minucie spotkania

45 min - sędzia techniczny dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry

44 min - dwójkowa akcja Bojas - Adamiec, temu drugiemu odskakuje piłka i Brzostowski nie ma problemów z jej wyłapaniem

42 min - goście wykonują rzut rożny, zamieszanie w polu karnym, ale strzał Oczkowskiego mija bramkę Lecha

40 min - GOOOL !!! Wrzesiński wyprowadza nasz zespół na prowadzenie, ładny mierzony strzał tuż przy słupku

37 min - Owczarek sam na sam w Szymański, trafia wprost w bramkarza, szybka odpowiedź Lecha, uderza Bojas, broni Brzostowski, dobitka Fredyka minimalnie nad bramką

35 min - kolejny korner dla gości, główkuje defensor z Jarocina nad bramką

33 min - kontra Jaroty, sytuację w polu karnym wyjaśnia Ragaman, który później jest faulowany przez zawodnika przyjezdnych

31 min - centruje z wolnego Fredyk, jednak za nisko, dobitka Adamca w znacznej odleglości mija bramkę Brzostowskiego

30 min - faulowany Bojaruniec, żółtą kartką upomniany Owczarek

30 min - kolejna okazja Jaroty, Kupczyk z głowy obok słupka

29 min - Wrzesiński z lewej nogi, obok słupka

27 min - szybka odpowiedź Lechitów, Grube uderza z dystansu, piłka przelatuje nad bramką

26 min - najlepsza okazja gosci, Kamiński sam na sam z Szymańskim trafia w poprzeczkę

25 min - centra Fredyka, główkuje Wrzesiński jednak niecelnie

22 min - z szesnastki próbowal Białożyt, jednak w sam środek bramki

21 min - kolejny rzut rożny dla Lecha, goście zażegnali niebezpieczeństwo

20 min - uderzenie Atanackovicia blokuje obrońca

18 min - doskonała okazja przyjezdnych, w sytuacji sam na sam z Szymańskim Owczarek, zwycięską reką z tego pojedynku wyszedł nasz bramkarz

17 min - uderzenie Bojasa z 17 metrów, blokuje defensor gości

16 min - pierwszy korner dla Jaroty, nic z niego nie wyniklo

15 min - zagrożenie pod nasza bramką, futboówkę wybija Ragaman

14 min - ponownie głową Fredyk, piłka zatrzymała się na bocznej siatce

14 min - z dystansu próbował Filipiak, kolejny korner dla rypinian

12 min - centra Bojaruńca, niestety nikt nie przeciął tej wrzutki

8 min - w odpowiedzi Jarota, doskonała interwencja Szymańskiego

8 min - Fredyk z głowy po kornerze, minimalnie nad bramką

7 min - uderzenie Filipiaka, defensorzy blokują, Lecha ma rzut rożny

3 min - próbował z dystansu Bojarunie, piłka daleko od bramki

1 min - rzut wolny dla gości, centra w pole karne, piłke pewnie łapie Karol Szymański

0 min - pierwszy gwizdek arbitra, zaczyna Jarota

0 min - piłkarze Lecha Rypin i Jaroty Jarocin pojawiaja sie na boisku

Witam Państwa bardzo serdecznie w słoneczne sobotnie popołudnie ze Stadionu MOSiR w Rypinie. Piłkarze już po rozgrzewce zeszli do szatni. Za 5 minut w asyście czwórki sędziowskiej wyjdą na główną płytę stadionu. Dzisiejsze zawody poprowadzi trójka sędziowska z Pomorskiego ZPN-u. Jako główny Przemysław Bzowski. Sędziami asystentami są Marek Czarnecki oraz Bartosz Heinig.