Kumiec (72)

Mehlich (86)

Sudoł

Relacja LIVE ( nie wymaga odświeżania strony )

90 + 1 min - koniec meczu w Rypinie, Lech przegrywa 3-0 z MKS-em Kluczbork

90 + 1 min - Lechici zdobywają gola, ale niestety Ragaman był na spalonym

90 min - w zespole gości żółtą kartką zaostał ukarany Kaczmarek

89 min - strzał Żurowskiego wysoko nad poprzeczką

88 min - ostatnia zmiana w zespole przyjezdnych, za Swędrowskiego Culic

88 min - po rzucie rożnym uderzał Fredyk, jednak wprost w bramkarza

86 min - kolejna zmianaw Kluczborku, Mehlich za Kojdera

83 min - druga zmiana w zespole gości, Hobera zastępuje Kaczmarek

83 min - strzał Tarnowskiego wysoko nad bramką

76 min - szybka odpowiedź gości, Hober przestrzela w dogodnej sytuacji

75 min - ponownie Bojas nie wykorzystuje dogodnej sytuacji, strzelał głowa obok słupka

74 min - ostatnia zmiana w Lechu, Tabaczyńskiego zastępuje Błaszczyk

70 min - trzecia zmiana w zespole Lecha, boisko opuszcza Wrzesiński, a w jego miejsce pojawia się Tarnowski, dla którego jest to drugoligowy debiut w Lechu, bowiem do tej pory nasz pomocnik leczył kontuzję

69 min - GOOOL !!! z rzutu wolnego goście, piłka odbija się od muru dopada do niej Kojder i strzela obok bezradnego Szymańskiego

68 min - Bojaruniec ukarany żółta kartką

65 min - z rożnego dośrodkowywał Fredyk, jednak wprost w ręce Abramowicza

65 min - obraz gry nie uległ zmianie, to Lech prowadzi grę w poszukiwaniu kontaktowego gola, goście zaś odgryzają sie groźnymi kontrami

60 min - strzał Tabaczyńskiego wysoko nad bramką

59 min - żółtą kartką w zespole gości został upomiany Deja

57 min - druga zmiana w naszym zespole, Żurowski zastępuje Moszczyńskiego

56 min - doskonała okazja gości do podwyższenia wyniku, jednak doskonałą interwencją w sytuacji sam na sam popisuje się Szymański

52 min - Moszczyński wywalczył kolejny korner, po rogu strzelał Adamiec wysoko nad bramką

50 min - w zamieszaniu strzela Ragaman, ale zostaje zablokowany przez defensora przyjezdnych, kolejny rzut rożny

49 min - centra Tabaczyńskiego, obrońca ubiega Wrzesińskiego i mamy rzut rożny

49 min - strzelał Grube z dystansu, jednak zbyt lekko

48 min - Bojas w sytuacji sam na sam, ale strzela wysoko nad bramką

46 min - obie jedenastki gotowe do rozpoczęcia drugiej części spotkania, zaczynają rypinianie

46 min - w naszym zespole nastąpiła jedna zmiana, Lewandowskiego zastępuje Adamiec

46 min - przerwa powoli dobiega końca, piłkarze Lecha już pojawili się na murawie, czekamy jeszcze na gości

45 + 1 min - w tym momencie sędzia Maciej Lewicki zakończył pierwsze trzy kwadranse

45 min - jeszcze 60 sekund potrwa pierwsza część spotkania

45 min - GOOOL !!! szybka kontra gości i Kojder w sytuacji sam na sam nie daje szans Szymańskiemu

43 min - pierwszy rzut rożny dla Lecha w tym spotkaniu

43 min - ładna akcja i strzał Bojasa, jednak wprost w bramkarza

40 min - strzelał Tabaczyńskie po zagraniu Wrzesińskiego, ale zbyt lekko by zaskoczyć Abramowicza

33 min - fatalnie wygląda gra Lecha do tej pory, podopieczni Suchomskiego nie mają pomysłu na akcję w ofensywie, co więcej nie stworzyli sobie jeszcze dogodnej okazji strzeleckiej

28 min - GOOOL !!! piękny strzał Deji z rzutu wolnego w samo okienko i MKS wychodzi na prowadzenie

25 min - strzał Nizołka z przewrotki, ale zbyt lekki by sprawił kłopoty Szymańskiemu

22 min - Swędrowski z rzutu wolnego, jednak w sam środek bramki

21 min - strzał Ariana z dystansu pewnie łapie nasz bramkarz

20 min - kiks Szymańskiego i ponownie goście z narożnika boiska

19 min - kolejny rzut rożny dla Kluczborka

13 min - indywidualna akcja Wrzesińskiego, niestety został powstrzymany przez defensora MKS-u

10 min - strzał Nizołka obroniony przez Szymańskiego, korner dla gości

6 min - pierwszy żółty kartonik w tym meczu, ukarany zostaje Mariusz Ragaman

5 min - gra toczy sie w środku pola, stroną przeważającą goście

0 min - pierwszy gwizdek arbitra, zaczynają goście

Lechici dziś zagraja na niebiesko, zaś goście z Kluczborka na biało.

Obie jedenastki pojawiły się w tym momencie na murawie przy gromkich brawach rypińskiej publiczności.

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi trójka sędziowska z Pomorskiego ZPN-u. Jako główny Maciej Lewicki, na liniach pomagać mu będą Marcin Skwiot oraz Janusz Żurawski. Arbitrem technicznym jest Jakub Filipczyk.

Dzień dobry, witam Państwa bardzo serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Rypinie. Pogoda dziś zachęca do rozegrania spotkania o ligowe punkty. Może sama temperatura powietrza, jak i lekki wiaterek nie, ale już świecące słońce owszem. W chwili obecnej obie jedenastki oraz sędziowie przebywaja na rozgrzewca. Do pierwszego gwizdka arbitra pozostał już tylko kwadrans.